Tato společnost patří do výrobní divize Plastic&Devices, která se zabývá výrobou inhalátorů, inzulínových per, lanzet a nejrůznějších rychlotestů. Do širokého výrobního spektra se dále řadí např. komponenty na dialýzu, sterilní náplasti či výrobky pro umělé dýchání. Kromě výroby inovativních plastových systému, se závod v Horšovském Týně specializuje také na montáž, zušlechťování, balení a rozesílání svých výrobků do celého světa. Za tímto účelem disponuje tato pobočka komplexními montážními a zkušebními automaty, stejně jako potiskovacími zařízeními. Ve více než čtyřiceti pobočkách v Evropě, Severní Americe, Asii pracuje více než 11000 zaměstnanců, z toho 700 právě v Horšovském Týně.
Tento závod se specializuje na montáž stavebních objímek, výrobu kabelových svazků, montáž a balení ventilačních jednotek, montáž statorů, výrobu kartáčových držáků, strojní a ruční návlek korálků, balení náhradních dílů, laserové gravírování. V České Republice má 10 provozoven, kde momentálně působí přes 550 zaměstnanců. .
Je předním dodavatelem celé řady produktů a systémů pro globální trh s užitkovými vozidly, včetně trhu se středními a těžkými nákladními automobily. Dodává komponenty pro vozidla střední a těžké konstrukce, autobusy, zemědělskou techniku, těžbu, průmyslová a rekreační zařízení. Konkrétně jsou to sedadla a sedací soupravy, drátové svazky a ovládací panely, konstrukce, lůžkové boxy, systémy stěračů, zrcadla a ovládací prvky. .
Je dodavatel pěnových polyuretanových částí pro čalounění autosedaček. Je to pěna která splňuje nejnovější požadavky pro prvotřídní pohodlí sedadel. V Evropě je zastoupené devíti projekty a čtyřmi zákaznickými centry v Německu, České Republice, Francii, Polsku Španělsku a Anglii. .
Je lídrem ve výrobě automobilových sedadel s globálním rozsahem. Ve 238 pobočkách v 34 zemích pracuje více než 85000 zaměstnanců. Zabývá se výrobou sedaček pro Porsche, Octavii, fabii a nově i pro Karoq, všechny tyto projekty se realizují ve střediscích Mladá Boleslav, Kvasiny a Nová Hospoda (Bor u Tachova).
Tato společnost se zabývá vývojem a výrobou obalů ze všech dostupných materiálů a poskytováním logistických služeb. V současné době zaměstnává více než 200 zaměstnanců  a disponuje několika logistickými centry. Oblast působení je především Česká Republika, ale i Německo, Velká Británie, Španělsko a Polsko.
//]]>